Xerox 106R03478

Xerox 106R03478 er en original magenta tonerpatron med høj kapacitet, udviklet til brug i Xerox Phaser 6510 og WorkCentre 6515 printere. Toneren er designet til at levere pålidelige udskrifter og god billedkvalitet, hvilket gør den velegnet til både professionelle dokumenter og farveudskrifter.

Xerox 106R03478 koster lige nu 1.504 kr. En stigning på 13,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.330 kr. Vores prishistorik bygger på 69 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.330 kr (09. maj 2026) og 1.504 kr (12. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.504 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Xerox 106R03478 / High Capacity Magenta Toner 6510/6515
1.504 kr
+ fri fragt
Total: 1.504 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Xerox 106R03478 Magenta Lasertoner Original
1.816 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.865 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Xerox WorkCentre 6515 Magenta 2400 sider Toner 106R03478
1.819 kr
+ fri fragt
Total: 1.819 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Xerox Toner Magenta 2.4k – Phaser 6510/workcentre 6515
2.306 kr
Total: 2.306 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Xerox
Kategori: Tonere og inkjetpatroner