Xerox 106R02231

Xerox 106R02231 er en original gul tonerpatron med høj kapacitet, designet til brug i Xerox Phaser 6600 og WorkCentre 6605 printere. Toneren leverer ensartede, levende farver og har en ISO/IEC 19798-klassificeret kapacitet på 6.000 sider, hvilket reducerer behovet for hyppige kassetskift. Den sikrer pålidelig pasform og stabil ydelse på kontoret.

Xerox 106R02231 koster lige nu 1.205 kr. En stigning på 17,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.023 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.023 kr (24. juni 2026) og 1.205 kr (17. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.205 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Xerox 106R02231 / 6600/WC 6605 High Capacity
1.205 kr
+ fri fragt
Total: 1.205 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Xerox 106R02231 Gul Lasertoner HC Original
1.334 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.383 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Xerox Toner 106R02231 Gul Hög Kapacitet
1.348 kr
Total: 1.348 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Xerox Tonerkassette gul 6.000 sider 106R02231 Modsvarer: N/A
2.065 kr
Total: 2.065 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Xerox Toner Gul 6k - Phaser 6600//wc6605
2.244 kr
Total: 2.244 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Xerox
Kategori: Tonere og inkjetpatroner