XD Design Bobby Hero XL

4.7 (55 anmeldelser)
XD Design Bobby Hero XL
Bedste pris
Stabil pris
680kr
1.249 krSPAR 46%
hos Gucca.dk
På lagerLaveste

XD Design Bobby Hero XL er en elegant og tyverisikret rygsæk til den moderne bruger. Med plads til en 17" laptop, vandafvisende materiale og et væld af praktiske opbevaringsrum, sikrer denne rygsæk din elektronik i stil. Fremstillet af bæredygtige materialer, er den ideel til både byliv og rejsen.

XD Design Bobby Hero XL koster lige nu 680 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 680 kr (01. april 2026) og 680 kr (01. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 680 kr hos Gucca.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Xd Design Bobby Hero Xl Anti-theft Backpack Navy
680 kr
+ 40 kr fragt
Total: 720 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
XD Design Bobby Hero XL tyverisikret rygsæk Navy
700 kr
Total: 700 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
XD Design Bobby Hero XL 17" Laptop Backpack
760 kr
+ 39 kr fragt
Total: 799 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Bobby Hero XL- Tyverisikret Rygsæk, Marine blå
895 kr
+ 86 kr fragt
Total: 981 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
XD Design Bobby Hero Rygsæk 17 210D genbrugt PET Polyetylenskum Svamp Polyuretan-læder Polypropylen Blå
1.249 kr
+ fri fragt
Total: 1.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: XD Design
Kategori: Rygsække
farve: Gray
funktioner: Med rum til bærbar computer, Tyverisikring
rumindhold: 22 liter
størrelse: One size