XD Design Bobby Hero Regular

XD Design Bobby Hero Regular er en elegant rygsæk designet til at beskytte dine ejendele. Med sine skjulte lynlåse og tyverisikre funktioner er den ideel til både hverdagsbrug og rejser. Rygsækken har plads til en 15.6" bærbar og tilbyder komfortabel bæring og smart organisering.

XD Design Bobby Hero Regular koster lige nu 693 kr. En stigning på 0,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 688 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 688 kr (05. maj 2026) og 693 kr (19. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 693 kr hos Teknikproffset DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
XD Design Bobby Hero Regular tyverisikret rygsæk Grå
693 kr
Total: 693 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Xd Design Bobby Hero Regular Anti-theft Rygsæk Grå
700 kr
+ 40 kr fragt
Total: 740 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
XD Design Bobby Hero Regular 15.6" Backpack
702 kr
+ 39 kr fragt
Total: 741 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Bobby Hero Regular Tyverisikker Rygsæk, grå
790 kr
+ 86 kr fragt
Total: 876 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: XD Design
Kategori: Rygsække