Xbox Elite Series 2 Trådløs Controller

Microsoft Xbox Elite Series 2 controlleren giver dig en personlig spiloplevelse med justerbare joysticks og gummiagtigt greb. Designet til både Xbox One og PC, sikrer den præcision og kontrol i længere gaming-sessioner. Tilpas controlleren med over 30 nye funktioner for at få mest muligt ud af dine spil.

Xbox Elite Series 2 Trådløs Controller koster lige nu 1.160 kr. En stigning på 3,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.117 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.117 kr (26. april 2026) og 1.160 kr (18. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.160 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Microsoft Xbox Elite Wireless Controller Series 2 Controller PC Microsoft Xbox One Sort
1.160 kr
Total: 1.160 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Microsoft Xbox Elite Wireless Controller Series 2 Wired Controller Microsoft Xbox One
1.202 kr
+ fri fragt
Total: 1.202 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Xbox Elite Series 2 Trådløs controller
1.269 kr
Total: 1.269 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Microsoft Xbox Elite trådløs controller serie 2
1.294 kr
Total: 1.294 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Microsoft Xbox Elite Wireless Controller Series 2 Controller Sort
1.319 kr
+ fri fragt
Total: 1.319 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Xbox controller Microsoft Elite Series 2 trådløs, sort
1.399 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.478 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Xbox One Elite Trådløs Controller S2 Sort
1.530 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.570 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Xbox
Kategori: Spilcontrollere