Worker Zig-Zag Diamantkernebor Ø62x350 mm

Worker Zig-Zag Diamantkernebor Ø62x350 mm er velegnet til boring i beton, mursten og cementprodukter. Boret har ZIG-ZAG segmenter med en aggressiv udformning, der sikrer en præcis opstart og øget skærehastighed takket være TURBO rille. Lasersvejsningen giver optimal sikkerhed mod afrevne segmenter. Passer til Worker kerneboremaskiner og borer flotte, glatte huller selv i vanskelige materialer.

Worker Zig-Zag Diamantkernebor Ø62x350 mm koster lige nu 677 kr. En stigning på 3,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 656 kr. Vores prishistorik bygger på 73 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 656 kr (07. juni 2026) og 706 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 677 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Diamantbor Zig-Zag, 62 mm x 350 mm, 1/2" gevindspindel
677 kr
+ 39 kr fragt
Total: 716 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Worker zig-zag 1/2" diamantkerne bor Ø62x350mm
706 kr
+ 39 kr fragt
Total: 745 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Worker ZIG-ZAG diamantkernebor Ø62 mm
749 kr
+ 39 kr fragt
Total: 788 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Worker Zig-Zag Diamantkernebor 1/2" Ø62x350 mm
825 kr
+ 39 kr fragt
Total: 864 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Worker