Worker Zig-Zag Diamantkernebor Ø45x350 mm

Worker Zig-Zag Diamantkernebor Ø45x350 mm er designet til boring i beton, mursten, cement og lignende materialer. Boret har ZIG-ZAG segmenter med "knækket" og aggressivt design, som sikrer en præcis opstart. TURBO rille på segmentet øger skærehastigheden, og lasersvejsningen giver optimal sikkerhed. Passer til Worker kerneboremaskine og borer flotte, glatte huller selv i vanskelige materialer.

Worker Zig-Zag Diamantkernebor Ø45x350 mm koster lige nu 571 kr. En stigning på 3,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 554 kr. Vores prishistorik bygger på 73 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 554 kr (04. juni 2026) og 596 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 571 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Diamantbor Zig-Zag, 45 x 350 mm, 1/2"
571 kr
+ 39 kr fragt
Total: 610 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Worker zig-zag 1/2" diamantkerne bor Ø45x350mm
596 kr
+ 39 kr fragt
Total: 635 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Worker ZIG-ZAG diamantkernebor Ø45 mm
629 kr
+ 39 kr fragt
Total: 668 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Worker Zig-Zag Diamantkernebor 1/2" Ø45x350 mm
839 kr
+ 39 kr fragt
Total: 878 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Worker