Worker Zig-Zag Diamantkernebor Ø42x350 mm

Worker Zig-Zag Diamantkernebor Ø42x350 mm er designet til boring i beton, mursten, cement og lignende materialer. Det har ZIG-ZAG segmenter med en aggressiv form, der sikrer en præcis opstart, samt fire segmenter med TURBO rille for øget skærehastighed. Lasersvejsning giver optimal sikkerhed mod afrevne segmenter. Passer til Worker kerneboremaskine og borer flotte, glatte huller selv i vanskelige materialer.

Worker Zig-Zag Diamantkernebor Ø42x350 mm koster lige nu 379 kr. En stigning på 2,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 371 kr. Vores prishistorik bygger på 73 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 371 kr (18. juni 2026) og 504 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 379 kr hos LavprisVærktøj.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Worker zig-zag 1/2" diamantkerne bor Ø42x350mm
379 kr
+ 39 kr fragt
Total: 418 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Worker ZIG-ZAG diamantkernebor Ø42 mm
409 kr
+ 39 kr fragt
Total: 448 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Diamantbor Zig-Zag, 42 mm x 350 mm, 1/2" gevindspindel
521 kr
+ 39 kr fragt
Total: 560 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Worker Zig-Zag Diamantkernebor 1/2" Ø42x350 mm
669 kr
+ 39 kr fragt
Total: 708 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Worker