Worker Zig-Zag Diamantkernebor 1/2" Ø65x350 mm

Worker Zig-Zag Diamantkernebor 1/2" Ø65x350 mm er designet til boring i beton, mursten, cement og lignende materialer. Boret har ZIG-ZAG segmenter med en aggressiv udformning for præcis opstart og øget skærehastighed takket være TURBO rille. Lasersvejsning sikrer optimal sikkerhed mod afrevne segmenter. Passer til Worker kerneboremaskine og giver flotte, glatte huller selv i vanskelige materialer.

Worker Zig-Zag Diamantkernebor 1/2" Ø65x350 mm koster lige nu 713 kr. En stigning på 3,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 692 kr. Vores prishistorik bygger på 73 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 692 kr (04. juni 2026) og 717 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 713 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Diamantbor Zig-Zag, 65 x 350 mm, 1/2"
713 kr
+ 39 kr fragt
Total: 752 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Worker zig-zag 1/2" diamantkerne bor Ø65x350mm
745 kr
+ 39 kr fragt
Total: 784 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Worker ZIG-ZAG diamantkernebor Ø65 mm
789 kr
+ 39 kr fragt
Total: 828 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Worker Zig-Zag Diamantkernebor 1/2" Ø65x350 mm
919 kr
+ 39 kr fragt
Total: 958 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Worker