Worker Zig-Zag Diamantkernebor 1/2" Ø52x350 mm

Worker Zig-Zag Diamantkernebor 1/2" Ø52x350 mm er velegnet til boring i beton, mursten og cementprodukter. Borret har ZIG-ZAG segmenter med knækket og aggressivt design, der sikrer præcis opstart og øget skærehastighed takket være TURBO rille. Lasersvejsning giver optimal sikkerhed mod afrevne segmenter. Passer til Worker kerneboremaskine og borer flotte, glatte huller i selv vanskelige materialer.

Worker Zig-Zag Diamantkernebor 1/2" Ø52x350 mm koster lige nu 586 kr. En stigning på 3,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 568 kr. Vores prishistorik bygger på 73 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 568 kr (04. juni 2026) og 645 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 586 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Diamantbor Zig-Zag, 52 mm x 350 mm, 1/2"
586 kr
+ 39 kr fragt
Total: 625 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Worker zig-zag 1/2" diamantkerne bor Ø52x350mm
645 kr
+ 39 kr fragt
Total: 684 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Worker Zig-Zag Diamantkernebor 1/2" Ø52x350 mm
665 kr
+ 39 kr fragt
Total: 704 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Worker ZIG-ZAG diamantkernebor Ø52 mm
679 kr
+ 39 kr fragt
Total: 718 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Worker