Worker fugefræser diamantklinge Ø125 mm

Worker fugefræser diamantklinge Ø125 mm er velegnet til fræsning af hårde fuger, cementfuger, beton- og mørtelfuger. Klingen har en stor fræseevne og holder en god hastighed i hårde fuger. Passer til de fleste vinkelslibere med plads til en Ø125 mm skæreskive. Segmentmål: L30 x B6 x H7 mm. Centerhul: 22,2 mm.

Worker fugefræser diamantklinge Ø125 mm koster lige nu 553 kr. En stigning på 0,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 549 kr. Vores prishistorik bygger på 68 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 549 kr (09. maj 2026) og 553 kr (15. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 553 kr hos LavprisVærktøj.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Worker diamantklinge til fugefræser Ø125mm
553 kr
+ 39 kr fragt
Total: 592 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Worker fugefræser Diamantklinge 125 mm
579 kr
+ 39 kr fragt
Total: 618 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Worker fugefræser diamantklinge Ø125 mm
589 kr
+ 39 kr fragt
Total: 628 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVS.dk favicon
VVS.dk
Worker Fugefræser m/diamantklinge, 129/22,2 mm
823 kr
+ 49 kr fragt
Total: 872 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Worker
Kategori: Savklinger