Worker diamant borsæt 38-127 mm

Worker diamant borsæt 38-127 mm er et tørboringssæt med bor i størrelserne Ø38, 65, 114 og 127 mm. Sættet leveres i en trolley og indeholder en 150 mm forlænger samt to adaptere til SDS+ og sekskant. ZIG-ZAG lasersvejste turbosegmenter giver øget sikkerhed mod afrevne segmenter og hurtig boring i de fleste byggematerialer som fliser, mursten og let beton.

Worker diamant borsæt 38-127 mm koster lige nu 1.599 kr. En stigning på 1,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.583 kr. Vores prishistorik bygger på 75 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.583 kr (09. maj 2026) og 1.599 kr (20. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.599 kr hos LavprisVærktøj.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Worker diamant tør-borsæt i trolley 38-127mm
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Diamant trbor, st i trolly-taske, ZIG-ZAG lasersvejste turbo segmenter, 38-65-114-127mm bor, 150mm forlnger, 2 stk adapter sds-plus/sekskant
1.634 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.673 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Worker diamant borsæt 38-127 mm
1.725 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.764 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Worker diamant borsæt med 7 dele
1.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Worker