Woods AD30

4.2 (32 anmeldelser)
Woods AD30
Bedste pris
Stabil pris
3.559kr
4.999 krSPAR 29%
hos SA-Service.dk
På lagerLaveste

Woods AD30 er en hybrid affugter og luftrenser, der effektivt fjerner overskydende fugt, lugte og skadelige partikler fra luften. Udstyret med et aktivt ION HEPA-filter og patenteret filterteknologi sikrer den en oprensningseffektivitet på 99,98 %. Med et maksimalt arbejdsareal på 120 m² og energieffektiv, lydsvag drift er den ideel til at forbedre indeklimaet i hjemmet, særligt i soveværelser.

Woods AD30 koster lige nu 3.559 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 70 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.559 kr (09. maj 2026) og 3.559 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.559 kr hos SA-Service.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
SA-Service.dk favicon
SA-Service.dk
Woods Luftrenser og affugter AD30
3.559 kr
+ 49 kr fragt
Total: 3.608 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Woods Hybrid affugter/luftrenser AD30G med Active ION HEPA-filter
3.658 kr
Total: 3.658 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Wood’s AD30 -hybrid affugter-luftrenser Affugter/luftrenser
4.199 kr
+ fri fragt
Total: 4.199 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Hybrid affugter og luftrenser, aktivt ION HEPA-filter
4.999 kr
Total: 4.999 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Wood's