WiZ SuperSlim Loftslampe 22W

WiZ SuperSlim loftslampe kombinerer et slankt design med avanceret belysningsteknologi. Med dynamiske RGB-lys og justerbar hvidt lys fra 2200K til 6500K skaber den den perfekte atmosfære til enhver lejlighed. Ideel til moderne hjem, hvor både funktion og æstetik værdsættes.

WiZ SuperSlim Loftslampe 22W koster lige nu 669 kr. En stigning på 34,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 499 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 499 kr (16. april 2026) og 669 kr (21. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 669 kr hos Ultrashop.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Ultrashop favicon
Ultrashop
WiZ Super Slim Loftslampe 22W 2200-6500K RGB-lys
669 kr
+ fri fragt
Total: 669 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
WiZ SuperSlim RGB loftslampe 22W
708 kr
Total: 708 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
WiZ SuperSlim Smart Loftslampe, 22W, Justerbar hvidt & farvet lys, Ultratyndt moderne design, Hvid
710 kr
+ 39 kr fragt
Total: 749 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
WiZ Color Superslim LED Loftlampe Ø423 Rund Hvid 22W
719 kr
+ 49 kr fragt
Total: 768 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
WiZ SuperSlim plafond, Color, 43, 118lm, 22W, WiFi/Matter, hvid
791 kr
+ 39 kr fragt
Total: 830 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
WiFi Smart SuperSlim plafond Farve + Varm-kølig hvid 2600lm
799 kr
Total: 799 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
WiZ WiFi Smart SuperSlim plafond Färg + Varm-kallvit 2600lm
872 kr
Total: 872 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 19.7%

Specifikationer

Mærke: Wiz
Kategori: Loftslampebeslag