WiZ Superslim LED Panel

WiZ Superslim LED Panel er perfekt til ethvert moderne hjem. Med en måling på 60x60 cm og justerbar hvidt lys kan du skabe den ideelle atmosfære i dit rum. Dens slanke design kombineret med energibesparende teknologi gør det let at integrere i ethvert rum, uanset om det er til kontorbrug eller hyggelig belysning i stuen.

WiZ Superslim LED Panel koster lige nu 492 kr. En stigning på 9,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 449 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 449 kr (17. april 2026) og 609 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 492 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
WiZ Smart Firkantet Loftspanel, 36W, Justerbar hvidt & Dæmpet lys, Hvid
492 kr
+ 39 kr fragt
Total: 531 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Wiz Superslim panel, justerbar hvid, hvid, 60x60 cm
609 kr
+ 40 kr fragt
Total: 649 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Wiz Superslim panel, justerbar hvid, hvid, 60x60 cm
619 kr
+ 40 kr fragt
Total: 659 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Wiz Superslim panel, justerbar hvid, hvid, 60x60 cm
619 kr
+ 40 kr fragt
Total: 659 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
WiZ Tunable White LED Loftpanel Hvid 60x60 cm 36W
640 kr
+ 49 kr fragt
Total: 689 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
WiZ LED-panel 60x60 cm, 3400lm, Tunable White, hvid
641 kr
+ 39 kr fragt
Total: 680 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Wiz Superslim panel, justerbar hvid, hvid, 60x60 cm
659 kr
+ 40 kr fragt
Total: 699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
WiZ WiFi Panel Square 36W 3400lm Varm-kallvit
826 kr
Total: 826 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Wiz Superslim panel, justerbar hvid, hvid, 60x60 cm
879 kr
+ 40 kr fragt
Total: 919 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
WiFi Panel Square 36W 3400lm Varm-kølig hvid
1.269 kr
Total: 1.269 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 19.2%

Specifikationer

Mærke: Wiz
Kategori: Loftslampebeslag