WiZ SuperSlim Ceiling 32W

3.9 (10 anmeldelser)

WiZ SuperSlim loftslampen leverer et moderne og minimalistisk design, der passer perfekt i ethvert hjem. Med 32W LED-teknologi tilbyder den justerbar hvid og farvet lys, der kan tilpasses stemningen, uanset om du ønsker at skabe en livlig atmosfære eller en rolig belysning.

WiZ SuperSlim Ceiling 32W koster lige nu 949 kr. En stigning på 48,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 639 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 639 kr (14. april 2026) og 949 kr (12. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 949 kr hos Homeshop DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
WiZ Color Superslim LED Loftlampe Ø545 Rund Hvid 32W
949 kr
+ 49 kr fragt
Total: 998 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
WiZ SuperSlim Smart Loftslampe, 32W, Justerbar hvidt & farvet lys, Ultratyndt moderne design, Hvid
980 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.019 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
WiZ SuperSlim WiZ Loft 32W W 22-65K RGB
1.102 kr
Total: 1.102 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Wiz
Kategori: Loftslampebeslag