WiZ Smart Bar Linear Light, Justerbar hvidt & farvet lys

Bedste pris
Stabil pris
450kr
799 krSPAR 44%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

WiZ Smart Bar Linear Light er en slank og alsidig lysskinne, der leverer justerbart hvidt og farvet lys. Den er ideel til accentbelysning på hylder eller i hjørner, selv i små rum. Lampen kan vinkles for at tilpasse lysvinklen, og to enheder kan kobles sammen for ekstra lyseffekt. Styr lyset via WiZ-appen eller stemmeassistenter, og vælg mellem millioner af farver og dynamiske lystilstande. Nem plug and play installation via din eksisterende Wi-Fi-router.

WiZ Smart Bar Linear Light, Justerbar hvidt & farvet lys koster lige nu 450 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 11,2 % lavere end den højeste registrerede pris på 507 kr. Vores prishistorik bygger på 70 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 450 kr (08. juli 2026) og 507 kr (14. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 450 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
WiZ Smart Bar Linear Light, Justerbar hvidt & farvet lys
450 kr
+ 39 kr fragt
Total: 489 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
WiZ Color Bar Linear Light 2-pak
524 kr
+ 39 kr fragt
Total: 563 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
WiZ Bar Linear Light EU Dual
530 kr
+ 49 kr fragt
Total: 579 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
WiZ WiFi Light Bar RGB 2-pack
629 kr
Total: 629 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
WiFi Light Bar RGB 2-pak
799 kr
Total: 799 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Wiz