WiZ Neon Flex Strip 3M

WiZ Neon Flex Strip 3M er en fleksibel LED-lysstrip, der giver dig mulighed for at skabe unikke lysdesigns i dit hjem. Med millioner af farver og justerbart hvidt lys kan du tilpasse belysningen til enhver stemning. Styr lyset nemt via WiZ-appen, stemmen eller fjernbetjening, og oplev kreativ belysning på en ny måde.

WiZ Neon Flex Strip 3M koster lige nu 519 kr. En stigning på 36,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 379 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 379 kr (14. april 2026) og 519 kr (12. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 519 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
WiZ Neon Flex Strip 3M Kit Type-C
519 kr
Total: 519 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
WiZ Smart Flexible Neon LED strip, 3 m, RGB og Justerbart hvidt lys
531 kr
+ 39 kr fragt
Total: 570 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
WiFi Smart Neon Flex strip 16 millioner farver 3 meter
669 kr
Total: 669 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
WiZ WiFi Smart Neon Flex strip 16milj färger 3 meter
672 kr
Total: 672 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
WIZ Neon flex strip 3 meter
690 kr
Total: 690 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
WiZ Color Neon Flex Lightstrip 3 m
690 kr
+ 49 kr fragt
Total: 739 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Wiz
Kategori: Lysbånd og -strenge