WiZ Fairy Light Lyskæde

WiZ Fairy Light lyskæden er din nøgle til at skabe betagende lysstemninger, uanset årstid. Med 20 meter længde, 160 LED'er og 8 lyszoner kan du tilpasse farver og lysstyrke gennem din smartphone. Perfekt til både indendørs hygge og udendørs glæde.

WiZ Fairy Light Lyskæde koster lige nu 545 kr. En stigning på 43,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 379 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 379 kr (14. april 2026) og 545 kr (12. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 545 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
WiZ Fairy Wi-Fi LED lyskæde
545 kr
Total: 545 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
WiZ Smart Fairy Light lyskæde, 20 m, RGB og Justerbart hvidt lys
547 kr
+ 39 kr fragt
Total: 586 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
WiZ Smart LED-lys kæde 20 m
589 kr
Total: 589 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
WiZ WiFi Smart LED Fairy Light Ljusslinga
710 kr
Total: 710 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
WIZ Fairy light lyskæde 20 m
749 kr
Total: 749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
WiZ Color Fairy Light Lyskæde 20 m
749 kr
+ 49 kr fragt
Total: 798 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
WiFi Smart LED Fairy Light Lyssnor
909 kr
Total: 909 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Wiz
Kategori: Lysbånd og -strenge