WiZ ELPAS 12V Starter Kit

Bedste pris
Stabil pris
559kr
1.080 krSPAR 48%
hos Estore DK
På lagerFri fragtLaveste

WiZ ELPAS 12V Starter Kit er en smart udendørs belysningsløsning, der kombinerer justerbart hvidt og farvet lys. Med nem Wi-Fi-integration kan du styre lyset fra din smartphone og skabe den perfekte atmosfære i haven eller på terrassen. Det vejrresistente design gør det ideelt til alle udendørsområder.

WiZ ELPAS 12V Starter Kit koster lige nu 559 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 559 kr (16. april 2026) og 559 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 559 kr hos Estore DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Estore DK favicon
Estore DK
WiFi Smart Elpas piedestal Farve + Varm-kold hvid 12V Startsæt
559 kr
Total: 559 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
WiZ ELPAS 12V startsæt med pullerter
784 kr
Total: 784 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
WiZ Smart Udendørs Elpas piedestal startsæt forlænger, Justerbar hvidt & farvet lys
796 kr
+ 39 kr fragt
Total: 835 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
WiZ Color Elpas Udendørs Bedlampe 12V Startsæt
1.080 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.129 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Wiz
Kategori: Havelamper