Withings Body Smart

Withings Body Smart er en avanceret wi-fi kropsanalysevægt, der giver præcise målinger af kropssammensætning som fedtprocent, muskelmasse og BMI. Med tilhørende app kan hele familien følge vægtudviklingen og få sundhedstips baseret på personlige data.

Withings Body Smart koster lige nu 682 kr. En stigning på 12,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 609 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 609 kr (23. juni 2026) og 713 kr (23. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 682 kr hos Teknikproffset DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Withings Body Smart Black kropsanalysevægt med wifi-forbindelse
682 kr
Total: 682 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Withings Sort Badevægte Body Smart
700 kr
Total: 700 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Withings Body Smart Personvægt med wifi Sort
749 kr
Total: 749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Withings Body Smart Wi-Fi badevægt
795 kr
Total: 795 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Withings Analysevægt Body Smart Black
795 kr
+ 39 kr fragt
Total: 834 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Withings Sort Badevægte Body Smart
899 kr
+ fri fragt
Total: 899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 12.0%

Specifikationer

Mærke: Withings
Kategori: Badevægte