Withings Body Comp

4.5 (538 anmeldelser)

Withings Body Comp er en netværksforbundet badevægt, der giver et detaljeret overblik over vægt, vandprocent, muskelmasse og mere via app til iOS og Android. Vægten tilbyder avanceret kropsanalyse, herunder aflæsning af hjertefrekvens, vaskulær vurdering og nervesundhedsscorer. Med 50 grams nøjagtighed og mulighed for at følge hele familiens udvikling, får du et komplet billede af din kropssammensætning.

Withings Body Comp koster lige nu 1.350 kr. En stigning på 36,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 989 kr. Vores prishistorik bygger på 74 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 989 kr (23. juni 2026) og 1.350 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.350 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Withings Body Comp Badevægte Sort
1.350 kr
Total: 1.350 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Withings Body Comp Wi-Fi smart badevægt
1.495 kr
Total: 1.495 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Withings Analysevægt Body Comp Black
1.495 kr
+ fri fragt
Total: 1.495 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Withings Body Comp Black kropsanalysevægt med wifi-forbindelse
1.552 kr
Total: 1.552 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Withings
Kategori: Badevægte