Wilfa Glacier ICM1-600

4.0 (71 anmeldelser)
Wilfa Glacier ICM1-600
Bedste pris
Stabil pris
999kr
1.999 krSPAR 50%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragtLaveste

Wilfa Glacier ICM1-600 er en kompakt og stilfuld isterningmaskine i matsort design, der giver dig hurtig adgang til friske isterninger. Perfekt til både hverdagens kolde drikke og festlige lejligheder, så du altid har is klar til dine behov. Maskinen er velegnet til hjemmet og gør det nemt at servere kolde drikke til både små pauser og større sammenkomster.

Wilfa Glacier ICM1-600 koster lige nu 999 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 33,4 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.499 kr. Vores prishistorik bygger på 77 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 999 kr (28. juni 2026) og 1.499 kr (25. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 999 kr hos Erling Christensen Møbler.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Erling Christensen Møbler Wilfa ICM1-600 Glacier isterningemaskine : Erling Christensen Møbler : Erling Christensen Møbler
999 kr
+ fri fragt
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Wilfa ICM1-600 Glacier isterningmaskine
1.499 kr
Total: 1.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Wilfa Glacier ICM1-600 isterningmaskine, 120 watt, sort
1.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Wilfa Glacier ICM1-600 isterningmaskine, 120 watt, sort
1.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Wilfa Glacier ICM1-600 isterningmaskine, 120 watt, sort
1.999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.038 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Wilfa Glacier ICM1-600 isterningmaskine, 120 watt, sort
1.999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.038 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Wilfa Glacier ICM1-600 isterningmaskine, 120 watt, sort
1.999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.038 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Wilfa