Wiha TorqueVario

4.4 (34 anmeldelser)

Wiha TorqueVario momentskruetrækkersættet giver dig præcis kontrol med et justerbart moment fra 0,8 til 5,0 Nm. Sættet leveres med 18 dele, herunder 75 mm bits, og er VDE-godkendt til op til 1000 volt. Perfekt til professionelle elektrikere, der kræver både sikkerhed og nøjagtighed.

Wiha TorqueVario koster lige nu 1.629 kr. En stigning på 5,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.552 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.552 kr (30. maj 2026) og 1.709 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.629 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Wiha moment-skruetrækkersæt torquevario®-s electric vde 1000v 0,8-5,0nm 18 dele
1.629 kr
+ fri fragt
Total: 1.629 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Momentskruetrkkerst, 1-5 Nm, 18 dele Wiha
1.629 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.668 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Wiha TorqueVario moment skruetrækkersæt, 0,8-5,0NM, 1000 volt
1.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Momentsæt 0,8-5Nm 18 Dele 1000V
1.709 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.748 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Wiha TorqueVario moment skruetrækkersæt, 0,8-5,0NM, 1000 volt
1.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Wiha TorqueVario moment skruetrækkersæt, 0,8-5,0NM, 1000 volt
1.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Wiha TorqueVario moment skruetrækkersæt, 0,8-5,0NM, 1000 volt
1.999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.038 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Wiha momentskruetrækkersæt i taske med 18 dele
2.676 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.725 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Wiha TorqueVario moment skruetrækkersæt, 0,8-5,0NM, 1000 volt
2.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.9%

Specifikationer

Mærke: Wiha
Kategori: Skruetrækkere