Wiha SpeedE II

Wiha SpeedE II elektrisk skruetrækker er ideel til både professionelle og seriøse gør-det-selv entusiaster. Med et automatisk drejningsmoment på 0,4 Nm, der kan justeres op til 1,0 Nm, gør den monteringsarbejde både nemt og effektivt. Det ergonomiske design sikrer komfort under brug, og den er godkendt til op til 1000 V, hvilket gør den sikker til elektriske installationer.

Wiha SpeedE II koster lige nu 1.714 kr. En stigning på 13,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.516 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.516 kr (20. maj 2026) og 1.714 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.714 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Wiha e-skruetrækker speede ® ii vde 1000v
1.714 kr
+ fri fragt
Total: 1.714 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Wiha SpeedE II elektrisk skruetrækker, 1000V
1.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Wiha speedE® II E-skruetrækker, 1000 V, 2. generation
1.879 kr
+ fri fragt
Total: 1.879 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Wiha SpeedE II elektrisk skruetrækker
1.899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.938 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Wiha SpeedE II elektrisk skruetrækker, 1000V
1.899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.938 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Wiha SpeedE II elektrisk skruetrækker, 1000V
1.899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.938 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Wiha SpeedE II elektrisk skruetrækker, 1000V
1.899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.938 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Wiha SpeedE II elektrisk skruetrækker, 1000V
2.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Wiha E-skruetrækker SpeedE ll electric
2.744 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.793 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Wiha
Kategori: Skruetrækkere