Wiha slimBit electric bitssæt 12 dele

Wiha slimBit electric bitssæt er designet til professionelt brug med 12 dele, der sikrer maksimal effektivitet og sikkerhed ved dybtliggende skruer. Sættet inkluderer en praktisk bælteholder for nem adgang under arbejdet.

Wiha slimBit electric bitssæt 12 dele koster lige nu 609 kr. En stigning på 0,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 605 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 605 kr (10. maj 2026) og 628 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 609 kr hos LavprisVærktøj.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Wiha box med 12 SlimBit blandet bits
609 kr
+ 39 kr fragt
Total: 648 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Wiha box med 12 SlimBit blandet bits
649 kr
+ 39 kr fragt
Total: 688 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
SLIMBIT SÆT 12 DELE I BÆLTECLIPS 1000V
655 kr
+ 78 kr fragt
Total: 733 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Slimbit Sæt 12 Dele I Bælteclips 1000V
684 kr
+ 64 kr fragt
Total: 748 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Wiha box med 12 SlimBit blandet bits
689 kr
+ 39 kr fragt
Total: 728 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Wiha bitsæt slimBit electric 12 dele m/bælteholder
987 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.036 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Wiha
Kategori: Bor tilbehør