Whirlpool TDLR 6240L

Bedste pris
Stabil pris
2.879kr
4.299 krSPAR 33%
hos Homeshop DK
På lagerLaveste

Whirlpool TDLR 6240L er en kompakt og effektiv topbetjent vaskemaskine med en kapacitet på 6 kg. Dens 6TH Sense teknologi tilpasser ressourceforbruget til mængden af vasketøj, hvilket optimerer tid, energi og vandforbrug. Ideel til mindre boliger, som ønsker en praktisk vaskeløsning.

Whirlpool TDLR 6240L koster lige nu 2.879 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.879 kr (10. marts 2026) og 2.879 kr (10. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.879 kr hos Homeshop DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Whirlpool TDLR 6240L EU/N Topbetjent vaskemaskiner
2.879 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.928 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Erling Christensen Møbler Whirlpool TDLR 6240L Topbetjent vaskemaskine : Erling Christensen Møbler : Erling Christensen Møbler
3.399 kr
+ fri fragt
Total: 3.399 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
SA-Service.dk favicon
SA-Service.dk
Whirlpool Topbetjent vaskemaskine TDLR 6240L EU/N
4.299 kr
+ 99 kr fragt
Total: 4.398 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Kategori: God Pris