Wheely Bug Mouse Large

4.8 (14 anmeldelser)
Wheely Bug Mouse Large
Bedste pris
Faldet 1.4%
289kr
999 krSPAR 71%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Den håndlavede Wheely Bug Mouse Large er en unik skubber/gåbil, der stimulerer barnets fantasi og motoriske evner. Med dens 360-graders drejelige hjul, er den både sjov og udfordrende for børn i tumlealderen. Fremstillet i miljøvenligt polyuretan plastik og lærketræ, kombinerer den leg med sikkerhed.

Wheely Bug Mouse Large koster lige nu 289 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 39,0 % lavere end den højeste registrerede pris på 474 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 289 kr (25. juli 2026) og 474 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 289 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Wheely Bug Mouse Large
289 kr
+ 39 kr fragt
Total: 328 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Wheely Bug Mus / Mouse Stor
570 kr
+ 40 kr fragt
Total: 610 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Wheely Bug Mus stor (8-213)
593 kr
Total: 593 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Nova Nordic A/S favicon
Nova Nordic A/S
Skubber Wheely Bug Mus Stor
999 kr
+ fri fragt
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 1.4%

Specifikationer

Mærke: Wheely bug
Kategori: Legetøj