Wexim CEE kabelsæt 5x6 mm²

Dette Wexim CEE kabelsæt er udstyret med 10 meter neoprenkabel, perfekt til at håndtere 400V/32A strøm. Det robuste kabel og præcise stik sikrer pålidelig tilslutning til dine apparater.

Wexim CEE kabelsæt 5x6 mm² koster lige nu 699 kr. En stigning på 1,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 689 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 689 kr (14. april 2026) og 699 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 699 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Wexim CEE kabelsæt, 5x6 mm², 400V/32A, 10 meter
699 kr
+ 40 kr fragt
Total: 739 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Wexim CEE kabelsæt, 5x6 mm², 400V/32A, 10 meter
739 kr
+ 40 kr fragt
Total: 779 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Wexim CEE kabelsæt, 5x6 mm², 400V/32A, 10 meter
789 kr
+ 40 kr fragt
Total: 829 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Wexim CEE kabelsæt, 5G6 mm², 400V/32A, 10 meter
849 kr
+ 40 kr fragt
Total: 889 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Forlængerkabel 10 mtr. 5G6 CEE
863 kr
+ 49 kr fragt
Total: 912 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Wexim CEE forlngerkabel, 32A, 5P, 10 meter, 400V
1.181 kr
+ 99 kr fragt
Total: 1.280 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Wexim
Kategori: Forlængerledninger