Wexim CEE kabelsæt 5x6 mm² 400V/32A

Wexim CEE forlængerkabel er ideelt til både industrielle og krævende udendørs anvendelser. Med en længde på 25 meter og 5x6 mm² neoprenkabel giver det pålidelig strømoverførsel. CEE stikprop og mellemled sikrer nem tilslutning og høj sikkerhed ved 400V/32A.

Wexim CEE kabelsæt 5x6 mm² 400V/32A koster lige nu 1.399 kr. En stigning på 7,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.299 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.299 kr (18. juni 2026) og 1.479 kr (15. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.399 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Wexim CEE kabelsæt, 5x6 mm², 400V/32A, 25 meter
1.399 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.898 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Wexim CEE kabelsæt, 5x6 mm², 400V/32A, 25 meter
1.499 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.998 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Forlængerkabel 25 mtr. 5G6 CEE
1.932 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.981 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Wexim CEE kabelsæt, 5x6 mm², 400V/32A, 25 meter
1.999 kr
+ 599 kr fragt
Total: 2.598 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Wexim CEE kabelsæt, 5G6 mm², 400V/32A, 25 meter
2.099 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.598 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Kabelsæt 25M 5G6mm² CEE 32A 5P 400V
2.130 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.179 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Wexim CEE forlngerkabel, 32A, 5P, 25 meter, 400V
2.316 kr
+ 99 kr fragt
Total: 2.415 kr
På lager
Leveringstid: Ukendt
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Wexim
Kategori: Forlængerledninger