Wexim CEE kabelsæt 5x2,5 mm² 25 meter

Wexim CEE kabelsæt er monteret med 25 meter neoprenkabel på 5x2,5 mm² og er udstyret med 400V/16A CEE stikprop og mellemled. Kablet er velegnet til industrielle miljøer og tungere applikationer, hvor der stilles krav til robusthed og pålidelighed. Farven er sort/rød, og sættet inkluderer han og hun stik. Fasevender er integreret.

Wexim CEE kabelsæt 5x2,5 mm² 25 meter koster lige nu 619 kr. En stigning på 1,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 611 kr. Vores prishistorik bygger på 76 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 611 kr (18. juni 2026) og 689 kr (12. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 619 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Wexim CEE kabelsæt, 5x2,5 mm², 400V/16A, 25 meter
619 kr
+ 40 kr fragt
Total: 659 kr
På lager
Leveringstid: 10-15 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Wexim CEE kabelsæt, 5x2,5 mm², 400V/16A, 25 meter
659 kr
+ 40 kr fragt
Total: 699 kr
På lager
Leveringstid: 10-15 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Wexim CEE kabelsæt, 5x2,5 mm², 400V/16A, 25 meter
699 kr
+ 40 kr fragt
Total: 739 kr
På lager
Leveringstid: 10-15 dage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Forlængerkabel 25 mtr. 5G2.5 CEE med fasevender
919 kr
+ 49 kr fragt
Total: 968 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Wexim CEE kabelsæt, 5G2,5 mm², 400V/16A, 25 meter
1.035 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.075 kr
På lager
Leveringstid: 10-15 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Wexim CEE forlngerkabel, 16A, 5P, 25 meter, 400V
1.107 kr
+ 99 kr fragt
Total: 1.206 kr
På lager
Leveringstid: Ukendt
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Wexim
Kategori: Elektronik