Weta Workshop Geralt den Hvide Ulv Statue

Oplev Geralt af Rivia som en imponerende statue fra Weta Workshop. Denne detaljerede gengivelse i 1:4 skala måler 40 cm og fanger den ikoniske figur i al sin pragt. Perfekt til både samlere og fans af 'The Witcher'.

Weta Workshop Geralt den Hvide Ulv Statue koster lige nu 7.948 kr. Stort set på niveau med den laveste registrerede pris på 7.944 kr. Vores prishistorik bygger på 99 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 7.944 kr (05. maj 2026) og 7.948 kr (20. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 7.948 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Weta Workshop GERALT THE WHITE WOLF Figur
7.948 kr
+ fri fragt
Total: 7.948 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
The Witcher Geralt Den Hvide Ulv Limited Statue Figur
8.750 kr
+ 40 kr fragt
Total: 8.790 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Weta Workshop The Witcher Geralt den hvide ulv Limited EditionStatue i skala 1:4
9.074 kr
Total: 9.074 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Weta Workshop
Kategori: Skalamodeller