Weta Workshop Balrog i Moria Figur

1.0 (1 anmeldelse)
Weta Workshop Balrog i Moria Figur
Bedste pris
Stabil pris
1.300kr
1.451 krSPAR 10%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

Oplev den episke kamp i Moria med denne detaljerede Balrog-figur fra Weta Workshop. Perfekt til samlere og fans af Ringenes Herre-universet.

Weta Workshop Balrog i Moria Figur koster lige nu 1.300 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 9,1 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.430 kr. Vores prishistorik bygger på 99 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.300 kr (24. juni 2026) og 1.430 kr (03. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.300 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Weta Workshop BALROG™ IN MORIA™ Figur
1.300 kr
+ fri fragt
Total: 1.300 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Ringenes Herre Trilogien Balrog I Moria Miniature Statue Figur
1.390 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.430 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Weta Workshop Ringenes Herre-trilogien Balrog i Moria Miniature Statue
1.451 kr
Total: 1.451 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Weta Workshop
Kategori: Illustrationer