Westin W6 Spin

5.0 (3 anmeldelser)
Westin W6 Spin
Bedste pris
Faldet 13.3%
1.560kr
2.199 krSPAR 29%
hos Pro Outdoor
På lagerFri fragtLaveste

Westin W6 Spin er en præcis og følsom spinnestang, ideel til fiskeri efter havørred. Med kvalitetskomponenter som Fuji TVS hjulsæde og Japansk Toray carbon klinge, sikrer den optimal ydeevne og kontrol over linen, så du kan mærke selv de mindste bevægelser.

Westin W6 Spin koster lige nu 1.560 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 13,3 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.799 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.560 kr (19. juni 2026) og 1.799 kr (11. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.560 kr hos Pro Outdoor.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
Westin W6 Spin, 10 fod 7-30 g
1.560 kr
+ fri fragt
Total: 1.560 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Sportdres Fiskegrej.dk favicon
Sportdres Fiskegrej.dk
Westin W6 Spin
1.799 kr
+ fri fragt
Total: 1.799 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Lystfisk DK favicon
Lystfisk DK
Westin W6 Spin 2019-10-7-30 gr.
1.999 kr
Total: 1.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Outdoor i Centrum favicon
Outdoor i Centrum
Westin W6 Spin spinnestang 10 fod 7-30 gram
1.999 kr
+ fri fragt
Total: 1.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Outdoornu.dk favicon
Outdoornu.dk
Westin W6 Spin 10 fod, 7-30g, 2-delt Spinnestang til fastspolehjul
2.199 kr
+ fri fragt
Total: 2.199 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu

Prishistorik

Faldet 13.3%

Specifikationer

Mærke: Westin
Kategori: Fiskestænger
anvendelse: Boat
materiale: Grafit
type: Spinner