Westin W2 Spin

4.0 (4 anmeldelser)
Westin W2 Spin
Bedste pris
Stabil pris
799kr
850 krSPAR 6%
hos Outdoornu.dk
På lagerFri fragtLaveste

Westin W2 Spin er en 4-delt spinnestang, der kombinerer en let og stærk klinge til både kyst- og åfiskeri. Den er alsidig og nem at transportere, hvilket gør den ideel til forskellige fiskeeventyr.

Westin W2 Spin koster lige nu 799 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 5,9 % lavere end den højeste registrerede pris på 849 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 799 kr (09. april 2026) og 849 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 799 kr hos Outdoornu.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Outdoornu.dk favicon
Outdoornu.dk
Westin W2 Travel Spin 101", 7-30 g, 4-delt Spinnestang til fastspolehjul
799 kr
+ fri fragt
Total: 799 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Sportdres Fiskegrej.dk favicon
Sportdres Fiskegrej.dk
Westin W2 Spin 4-delt
849 kr
+ fri fragt
Total: 849 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Lystfisk DK favicon
Lystfisk DK
Westin W2 Spin Travel-101"-7-30 gr.
849 kr
Total: 849 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Outdoor i Centrum favicon
Outdoor i Centrum
Westin W2 spin 4 Delt Spinnestang Westin W2 Spin 10,1 4 sec 7-30g
849 kr
+ fri fragt
Total: 849 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
Westin W2 Spin 4sec
850 kr
+ fri fragt
Total: 850 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Westin
Kategori: Fiskestænger
type: Spinner