Westin W2 Powercast 8'3" 20-80gr

Bedste pris
Stabil pris
680kr
750 krSPAR 9%
hos Outdoornu.dk
På lagerFri fragtLaveste

Westin W2 Powercast er den ideelle fiskestang til store agn og gedder. Med en let og følsom 24T/30T kulfiberklinge håndterer den både softbaits og hardbaits til perfektion. Dens medium kasteaktion gør den perfekt til både nybegyndere og erfarne fiskere.

Westin W2 Powercast 8'3" 20-80gr koster lige nu 680 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 680 kr (01. marts 2026) og 680 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 680 kr hos Outdoornu.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Outdoornu.dk favicon
Outdoornu.dk
Westin W2 Powercast 83/248cm XH 20-80g Spinnestang til fastspolehjul
680 kr
+ fri fragt
Total: 680 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Sportdres Fiskegrej.dk favicon
Sportdres Fiskegrej.dk
Westin W2 Powercast
749 kr
+ fri fragt
Total: 749 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Lystfisk DK favicon
Lystfisk DK
Westin W2 Powercast 83"-20-80 gr.
749 kr
Total: 749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Outdoor i Centrum favicon
Outdoor i Centrum
Westin W2 Powercast Spinnestang W2 Powercast 8´3" XH 20-80
749 kr
+ fri fragt
Total: 749 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
Westin W2 Powercast
750 kr
+ fri fragt
Total: 750 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Westin
Kategori: Fiskestænger