Western Digital WD Elements Desktop 4 TB

Bedste pris
Stabil pris
916kr
3.665 krSPAR 75%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Western Digital WD Elements Desktop 4 TB er en pålidelig ekstern harddisk, ideel til sikker lagring af store datamængder. Med sin elegante sorte finish passer den perfekt til enhver moderne arbejdsstation. Den tilbyder hurtig og nem tilslutning via USB, hvilket gør den velegnet til både personlige og professionelle brugere, der har brug for ekstra lagerplads.

Western Digital WD Elements Desktop 4 TB koster lige nu 916 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 916 kr (16. april 2026) og 916 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 916 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
WD Elements Desktop Harddisk WDBWLG0040HBK 4TB USB 3.0
916 kr
Total: 916 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Western Digital Elements 4 TB Black
1.065 kr
Total: 1.065 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Wd Elements Desktop 4tb Sort
1.174 kr
Total: 1.174 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Wd Elements Desktop 4tb Sort
1.311 kr
Total: 1.311 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Ekstern harddisk Western Digital WD Elements Desktop 4 TB
1.399 kr
+ 89 kr fragt
Total: 1.488 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Western Digital Elements Deskt 4TB Ext USB 3.0
3.619 kr
+ fri fragt
Total: 3.619 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
WD Elements Desktop U3 4TB Ekstern Harddisk
3.665 kr
+ fri fragt
Total: 3.665 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Western Digital
Kategori: Harddiske