Western Digital WD Elements 1TB

4.6 (22 anmeldelser)

Western Digital WD Elements er en pålidelig bærbar ekstern harddisk med 1TB lagerplads og USB 3.0 til hurtig dataoverførsel. Dens kompakte design gør den ideel til sikker og bekvem opbevaring af vigtige filer, mens du er på farten.

Western Digital WD Elements 1TB koster lige nu 749 kr. En stigning på 7,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 699 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 699 kr (18. marts 2026) og 749 kr (06. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 749 kr hos Dustin DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Wd Elements Portable 1tb Sort
749 kr
Total: 749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Wd Elements Portable 1tb Sort
874 kr
Total: 874 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Western Digital Wd Elements Hdd Ekstern Harddisk Usb 3.0 2,5"
910 kr
+ 40 kr fragt
Total: 950 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Western Digital WD 1TB 2,5" USB
1.229 kr
+ fri fragt
Total: 1.229 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Western Digital
Kategori: Harddiske