Western Digital My Passport 4TB

4.7 (29 anmeldelser)

WD My Passport er din perfekte følgesvend til sikker opbevaring af dine data. Med en kapacitet på 4TB kan du nemt tage dine filer med dig overalt. Den kompakte, sorte harddisk tilbyder hurtig overførselshastighed via USB 3.2, og med avanceret 256-bit AES hardwarekryptering er dine data altid beskyttet.

Western Digital My Passport 4TB koster lige nu 997 kr. En stigning på 2,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 969 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 969 kr (20. april 2026) og 1.011 kr (04. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 997 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
WD My Passport Harddisk WDBPKJ0040BBK 4TB USB 3.2 Gen 1
997 kr
Total: 997 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Wd My Passport 4tb Sort
1.011 kr
Total: 1.011 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
WD My Passport Ekstern HDD 4TB
1.092 kr
Total: 1.092 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Ekstern harddisk Western Digital My Passport 2,5" USB 3.2 4 TB, sort
1.169 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.248 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
WD My Passport 4TB Ekstern Harddisk
1.208 kr
+ fri fragt
Total: 1.208 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Western Digital My Passport Portable Hdd Black 4tb
1.290 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.330 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Wd My Passport 4tb Sort
1.424 kr
Total: 1.424 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
WD My Passport Harddisk WDBPKJ0040BBK 4TB USB 3.2 Gen 1
1.659 kr
+ fri fragt
Total: 1.659 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Western Digital
Kategori: Harddiske
farve: Black, Blue, Red, White, Yellow
forbindelse: Thunderbolt, USB
kapacitet: 320 GB, 1 TB, 2 TB, 4 TB, 5 TB, 6 TB
type: Ekstern