Western Digital My Passport 2TB

4.7 (8 anmeldelser)

Western Digital My Passport 2TB er din pålidelige, bærbare lagerenhed, perfekt til at sikre dine vigtige filer. Med USB 3.2 hastigheder og 256-bit AES kryptering, beskytter den både data og privatliv under transport.

Western Digital My Passport 2TB koster lige nu 736 kr. En stigning på 6,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 693 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 693 kr (17. april 2026) og 736 kr (30. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 736 kr hos Dustin DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Wd My Passport 2tb Sort
736 kr
Total: 736 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
WD My Passport Ekstern HDD 2TB
793 kr
Total: 793 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
WD My Passport Harddisk WDBYVG0020BBK 2TB USB 3.2 Gen 1
828 kr
Total: 828 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Ekstern harddisk Western Digital My Passport 2,5" USB 3.2 2 TB
839 kr
+ 79 kr fragt
Total: 918 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Western Digital My Passport Portable Hdd Black 2tb
870 kr
+ 40 kr fragt
Total: 910 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Wd My Passport 2tb Sort
899 kr
Total: 899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
WD My Passport 2TB Ekstern Harddisk
909 kr
+ 39 kr fragt
Total: 948 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Western Digital My Passport bærbar harddisk, sort, 2 TB
1.002 kr
Total: 1.002 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
WD My Passport Harddisk WDBYVG0020BBK 2TB USB 3.2 Gen 1
1.119 kr
+ fri fragt
Total: 1.119 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Western Digital
Kategori: Harddiske
farve: Black, Blue, Orange, Red, White, Yellow
forbindelse: USB
kapacitet: 1 TB, 2 TB, 3 TB, 4 TB, 5 TB
type: Ekstern