Western Digital Elements Desktop 10TB

WD Elements Desktop 10TB er en pålidelig ekstern harddisk til alle dine lagringsbehov. Med USB 3.0-interface og en robust konstruktion tilbyder den både stor kapacitet og hurtig dataoverførsel. Ideel til sikkerhedskopiering af dine vigtigste filer og mediearkiver.

Western Digital Elements Desktop 10TB koster lige nu 1.999 kr. En stigning på 4,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.922 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.922 kr (16. april 2026) og 1.999 kr (22. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.999 kr hos Boligcenter.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Wd Elements Desktop 10tb Sort
1.999 kr
Total: 1.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Ekstern harddisk Western Digital Elements Desktop 10 TB
1.999 kr
+ 89 kr fragt
Total: 2.088 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
WD Elements Desktop Harddisk WDBWLG0100HBK 10TB USB 3.0
2.067 kr
Total: 2.067 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
WD Elements Desktop U3 10TB Ekstern Harddisk
2.548 kr
+ fri fragt
Total: 2.548 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Wd Elements Desktop 10tb Sort
2.999 kr
Total: 2.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Western Digital WD Elements Ext. HDD 10TB
3.329 kr
+ fri fragt
Total: 3.329 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Western Digital
Kategori: Harddiske