Western Digital Black SN770M 2TB SSD

Bedste pris
Stabil pris
1.699kr
3.489 krSPAR 51%
hos Komplett DK
På lagerFri fragtLaveste

Western Digital Black SN770M 2TB SSD leverer lynhurtig ydeevne med en læse- og skrivehastighed på op til 5150 MB/s og 4850 MB/s. Dette interne solid state-drev er ideelt til gamere og kreative brugere, som kræver pålidelig hastighed og effektivitet i en kompakt M.2 2230 størrelse. Kompatibel med PCIe 4.0 x4, sikrer det smooth datahåndtering i enhver situation.

Western Digital Black SN770M 2TB SSD koster lige nu 1.699 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.699 kr (17. april 2026) og 1.699 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.699 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Sandisk WD Black SN770M NVMe 2TB
1.699 kr
Total: 1.699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
SANDISK WD Black SN770M SSD 2TB PCIe 4.0
3.238 kr
+ fri fragt
Total: 3.238 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Western Digital 2TB WD_BLACK SN770M M.2 2230
3.489 kr
+ fri fragt
Total: 3.489 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Western Digital
Kategori: Harddiske