Wera Zyklop 8100 SA 8

Wera Zyklop 8100 SA 8 skraldesæt er en praktisk løsning til både professionelle og gør-det-selv-entusiaster. Sættet indeholder 28 dele, der sikrer effektivitet og struktur, uanset opgavens omfang. Med dets kompakte design er det nemt at transportere og opbevare.

Wera Zyklop 8100 SA 8 koster lige nu 678 kr. En stigning på 4,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 650 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 650 kr (01. juli 2026) og 678 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 678 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Wera 8100 SA 8 Zyklop Metal-skraldesæt, omskiftergreb, 1/4"-tilslutning, metrisk , 28 dele
678 kr
+ 39 kr fragt
Total: 717 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
Wera Zyklop 1/4 Skraldenøglesæt 28 Dele
690 kr
+ fri fragt
Total: 690 kr
På lager
Leveringstid: Ukendt leveringstid
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Topnglest Zyklop Metal, 1/4", 28 dele Wera
948 kr
+ 39 kr fragt
Total: 987 kr
På lager
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Skraldesæt Zyklop 8100SA8 1/4"
991 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.040 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 2.0%

Specifikationer

Mærke: Wera
Kategori: Skruenøgler