Wera Kraftform Kompakt VDE Big Pack

4.9 (114 anmeldelser)

Wera Kraftform Kompakt VDE Big Pack er et alsidigt skruetrækkersæt på 26 dele, der opfylder behovene hos både professionelle og amatører. Sættet inkluderer to håndgreb og 24 udskiftningsklinger, hver 157 mm lange, med reduceret klingediameter, der gør det nemt at nå dybtliggende skruer. Ideelt til elektrisk arbejde takket være VDE-godkendelsen.

Wera Kraftform Kompakt VDE Big Pack koster lige nu 774 kr. En stigning på 1,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 764 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 764 kr (12. maj 2026) og 788 kr (14. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 774 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Wera 05006617001 Lige skruetrækker 26 dele
774 kr
Total: 774 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Wera Kraftfrom Kompakt VDE Big Pack, skruetrækkersæt, 26 dele
869 kr
+ 39 kr fragt
Total: 908 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Wera Kraftfrom Kompakt VDE Big Pack, skruetrækkersæt, 26 dele
869 kr
+ 39 kr fragt
Total: 908 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Wera Kraftfrom Kompakt VDE Big Pack, skruetrækkersæt, 26 dele
879 kr
+ 39 kr fragt
Total: 918 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Wera 05006617001 Lige skruetrækker 26 dele
929 kr
+ fri fragt
Total: 929 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Wera Kraftform Kompakt VDE Big Pack, skruetrkkerst, 26 dele
1.036 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.075 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Skruetrækkersæt KK VDE BigPack 1, 26 dele
1.064 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.113 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Wera Kraftfrom Kompakt VDE Big Pack, skruetrækkersæt, 26 dele
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Kraftform Kompakt Vde Big Pack 1
1.134 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.173 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Wera Kraftfrom Kompakt VDE Big Pack, skruetrækkersæt, 26 dele
1.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Wera Kraftfrom Kompakt VDE Big Pack, skruetrækkersæt, 26 dele
1.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Wera
Kategori: Skruetrækkere