Wera Kraftform Kompakt 62

4.7 (142 anmeldelser)

Wera Kraftform Kompakt 62 er et alsidigt skruetrækkersæt med 33 dele, der leveres i en praktisk foldetaske til bæltefastgørelse. Sættet inkluderer det ergonomiske 816 R Kraftform-greb med Rapidaptor-hurtigskift, designet til at reducere træthed under længerevarende arbejde. Ideelt til både manuel og maskinskruning.

Wera Kraftform Kompakt 62 koster lige nu 798 kr. En stigning på 2,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 781 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 781 kr (18. juni 2026) og 923 kr (23. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 798 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Wera Kraftform Kompakt 62, 33 dele
798 kr
+ 39 kr fragt
Total: 837 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Wera Kraftform Kompakt 62, Torx bitssæt, 33 dele
849 kr
+ 39 kr fragt
Total: 888 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Wera Kraftform Kompakt 62, Torx bitssæt, 33 dele
859 kr
+ 39 kr fragt
Total: 898 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Wera Compact 62 M/33 Dele
923 kr
+ 55 kr fragt
Total: 978 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Bitssæt Kk62 33 Dele
1.061 kr
+ 64 kr fragt
Total: 1.125 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Wera Kraftform Kompakt 62, 33 dele
1.075 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.114 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Skruetræk.sæt kraftform kom62
1.148 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.197 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
WERA skruetrækkersæt Kraftform Kompakt 62, 33 dele
1.334 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.413 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Wera Kraftform Kompakt 62, Torx bitssæt, 33 dele
1.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Wera Werk
Kategori: Skruetrækkere
antal dele: 33 stk.
bit-/hovedtype: Hex, Kærvet, Pozidriv, Stjerne, Torx, Tri-wing, Universal
funktioner: Multi-bit, Sæt