Wera Kraftform Kompakt 100

4.9 (90 anmeldelser)

Wera Kraftform Kompakt 100 skruetrækkersæt er ideelt til både professionelle og gør-det-selv-entusiaster. Med 52 dele, inklusive Rapidaptor bitsholder og ergonomisk greb, får du optimal komfort og kontrol. Det kompakte sæt leveres i en robust tekstilboks, der gør det nemt at transportere og opbevare.

Wera Kraftform Kompakt 100 koster lige nu 759 kr. En stigning på 13,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 670 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 670 kr (13. april 2026) og 759 kr (22. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 759 kr hos CompletVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
CompletVVS favicon
CompletVVS
Wera Kraftform Kompakt 100 bitsskruetrækkersæt, 52 dele
759 kr
+ 39 kr fragt
Total: 798 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Wera Kraftform Kompakt 100 bitsskruetrækkersæt, 52 dele
759 kr
+ 39 kr fragt
Total: 798 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Wera Kraftform Kompakt 100 bitsskruetrækkersæt, 52 dele
759 kr
+ 39 kr fragt
Total: 798 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Wera Kraftform Kompakt 100 bitsskruetrækkersæt, 52 dele
769 kr
+ 39 kr fragt
Total: 808 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Wera Kraftform Kompakt 100 bitsskruetrækkersæt, 52 dele
827 kr
+ 39 kr fragt
Total: 866 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Wera Kraftform Kompakt 100 bitsskruetrækkersæt, 52 dele
839 kr
+ 39 kr fragt
Total: 878 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Bitssæt Wera Kraftform Kompakt 100.
849 kr
+ 49 kr fragt
Total: 898 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Wera Kraftform Kompakt 100 Skruetrækker med bit og sokkelsæt 52 Dele
859 kr
+ fri fragt
Total: 859 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Wera Kraftform Kompakt 100, 52 dele
872 kr
+ 39 kr fragt
Total: 911 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
WERA bitsæt Kraftform Kompakt 100, 52 dele
1.145 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.224 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
WERA bitsæt Kraftform Kompakt 100, 52 dele
1.317 kr
+ 29 kr fragt
Total: 1.346 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Bitsæt Wera kraftform kompakt 52 dele
1.381 kr
+ 55 kr fragt
Total: 1.436 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 13.1%

Specifikationer

Mærke: Wera
Kategori: Bor tilbehør
borehovedtype: Hex
funktioner: Sæt
type: Bit