Wera Click-Torque A5 1/4"

Wera Click-Torque A5 momentnøgle er designet til præcisionsarbejde med krav om høj nøjagtighed. Robust konstruktion i overensstemmelse med DIN EN ISO 6789-1:2017-07 sikrer let indstilling og præcis sikring af momentværdier.

Wera Click-Torque A5 1/4" koster lige nu 1.000 kr. En stigning på 5,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 950 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 950 kr (19. maj 2026) og 1.022 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.000 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Wera Click Torque A 5 Torque wrench
1.000 kr
Total: 1.000 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Wera Click-Torque A 5 momentnøgle med omskifter-skralde, 1/4 tomme square, 2.5 25 Nm
1.044 kr
+ fri fragt
Total: 1.044 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Wera Click Torque A 5 Torque wrench
1.239 kr
+ fri fragt
Total: 1.239 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Momentnøgle Click-Torque A5 1/4" 4kt 2,5-25 Nm
1.249 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.298 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Wera
Kategori: Skruenøgler