Wera 8100 SA 6 Zyklop Speed-skraldesæt

4.9 (247 anmeldelser)

Wera 8100 SA 6 Zyklop Speed-skraldesæt er et alsidigt værktøjssæt designet til kompakt opbevaring og nem adgang. Med 28 dele tilbyder det præcision og pålidelighed, pakket i robuste tekstilbokse, der sikrer lang levetid og nem organisering i dit værksted.

Wera 8100 SA 6 Zyklop Speed-skraldesæt koster lige nu 854 kr. En stigning på 1,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 839 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 839 kr (20. april 2026) og 867 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 854 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Wera Zyklop 8100 SA 6 Ratcheting torque wrench with bit and socket set 28 Dele
854 kr
Total: 854 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
Wera Zyklop Speed 1/4 Skraldenøglesæt 28 Dele
917 kr
+ fri fragt
Total: 917 kr
På lager
Leveringstid: Ukendt leveringstid
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Wera 8100 sa 6 zyklop speed-skraldesæt, 1/4-tilslutning, metrisk , 28 dele
972 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.011 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Wera Zyklop 8100 SA 6 Ratcheting torque wrench with bit and socket set 28 Dele
1.039 kr
+ fri fragt
Total: 1.039 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Wera 8100 SC 6 Zyklop topnøglesæt, 1/4", 28 dele
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Wera 8100 SC 6 Zyklop topnøglesæt, 1/4", 28 dele
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Topnøglesæt sa6 speed 1/4
1.372 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.421 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Wera 8100 SC 6 Zyklop topnøglesæt, 1/4", 28 dele
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Wera 8100 SC 6 Zyklop topnøglesæt, 1/4", 28 dele
1.899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.938 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Wera
Kategori: Skruenøgler
funktioner: Skraldenøgle, Sæt
målesystem: Metrisk, SAE