Wera 7441 Kraftform momentskruetrækker

Bedste pris
Stabil pris
817kr
958 krSPAR 15%
hos WATTOO.DK
På lagerLaveste

Wera 7441 Kraftform momentskruetrækker er perfekt til præcisionsarbejde med sit indstillelige moment på 1,2-3,0 Nm. Den har et to-komponenthåndtag og hurtigspændepatron, der gør skift mellem bits problemfrit. Med høj nøjagtighed og kliksignal er den ideel til præcise opgaver i værkstedet eller derhjemme.

Wera 7441 Kraftform momentskruetrækker koster lige nu 817 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 817 kr (26. marts 2026) og 817 kr (26. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 817 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Momentskruetrkker 7441, 1,2-3,0 Nm Wera
817 kr
+ 39 kr fragt
Total: 856 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
WERA Serie 7400 Kraftform indstillelig momentskruetrækkere med Rapidaptor hurtigskift, art. no. 7441 x 1.2-3.0 Nm
910 kr
+ 78 kr fragt
Total: 988 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
WERA Serie 7400 Kraftform indstillelig momentskruetrækkere med Rapidaptor hurtigskift, art. no. 7441 x 1.2-3.0 Nm
941 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.020 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Specialmomentskruetrækkere Wera Rapidaptor
942 kr
+ 49 kr fragt
Total: 991 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Wera 7441 Kraftform indstillelig momentskruetrækkere med Rapidaptor hurtigskift, 1/4 tomme, 1,2 3,0 Nm
958 kr
+ 39 kr fragt
Total: 997 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Wera
Kategori: Skruetrækkere