Wera 7440 Kraftform Momentskruetrækker

5.0 (5 anmeldelser)
Wera 7440 Kraftform Momentskruetrækker
Bedste pris
Stabil pris
806kr
958 krSPAR 16%
hos WATTOO.DK
På lagerLaveste

Wera 7440 Kraftform momentskruetrækker er designet med et justerbart momentområde fra 0,3 til 1,2 Nm, hvilket sikrer præcis kontrol ved arbejde med forskellige fastgørelser. Med Rapidaptor hurtigskiftemekanismen kan du let og hurtigt skifte bits uden brug af ekstra værktøj. Dens tokomponenthåndtag tilbyder et godt greb, hvilket gør den komfortabel at bruge i længere tid.

Wera 7440 Kraftform Momentskruetrækker koster lige nu 806 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 806 kr (25. marts 2026) og 806 kr (25. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 806 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Momentskruetrkker 7440, 0,3-1,2 Nm Wera
806 kr
+ 39 kr fragt
Total: 845 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
WERA Serie 7400 Kraftform indstillelig momentskruetrækkere med Rapidaptor hurtigskift, art. no. 7440 x 0.3-1.2 Nm
910 kr
+ 78 kr fragt
Total: 988 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
WERA Serie 7400 Kraftform indstillelig momentskruetrækkere med Rapidaptor hurtigskift, art. no. 7440 x 0.3-1.2 Nm
928 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.007 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Specialmomentskruetrækker Wera Rapidaptor
942 kr
+ 49 kr fragt
Total: 991 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Wera 7440 Kraftform indstillelig momentskruetrækkere med Rapidaptor hurtigskift, 1/4 tomme, 0,3 1,2 Nm
958 kr
+ 39 kr fragt
Total: 997 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Wera
Kategori: Skruetrækkere
antal dele: 27 stk.
bit-/hovedtype: Hex, Torx
funktioner: Moment, Sæt